Gonty stalowe z posypką ceramiczną to jedno z najbardziej wyjątkowych i niepowtarzalnych rozwiązań na pokrycie Państwa dachu. Są one najczęściej kojarzone z budownictwem z bala drewnianego, lecz pomysłowość naszych klientów, owocuje bardzo szerokim zastosowaniem, na różnego rodzaju inwestycjach.

Nasze gonty możemy zaproponować w 5 wyjątkowych kształtach, każdy z nich w różnych kolorach do wyboru: 

 
 

WOODSHAKE

Bardzo popularny profil, szczególnie na południu Polski, gdzie skutecznie wypiera tradycyjne, wymagające stałej i uciążliwej konserwacji, gonty drewniane. Wyrazista linia przetłoczeń, delikatne łuki w połączeniu z liniami prostymi tworzą wyjątkową strukturę powierzchni. Idealnie się prezentuje na domach tradycyjnych, dworkach i domach z bali.
 
 
 

SHINGLE

Płaskie profilowanie sprawia, że kształt wybierany jest przez zwolennników nowoczesnego wyglądu. Prosta geometryczna forma nadaje dachowi spokoju i prestiżu. Sposób montażu "na klik" umożliwia zamaskowanie gwoździ mocujących dzieki czemu wzrasta estetyka dachu.
 
 
 

SHAKE

Kolejny profil doskonale imitujący gont drewniany. Profilowanie jest nieco bardziej płaskie niż w przypadku Woodshake i oparte wyłącznie na liniach prostych. Dzięki temu jest bardziej uniwersalny; ciekawie wygląda na obiektach o nowoczesnym dynamicznym wyglądzie, jak i na tradycyjnej dworkowej architekturze.
 
 
 

SLATE

Ostatni z rodziny kształtów gontów drewnianych. Prostota profilowania i delikatny wygląd sprawiają, że ma stałą i mocną pozycję w naszej ofercie.
 
 
 

VIKSEN

Nowość w ofercie. Kształt przypominający wiór osikowy, dostępny w jednorodnych kolorach, ale także w ciekawych miksach dwóch kolorów.